15 õpetajate poolt soovitatud muusikalid keskkooliõpilastele

 15 õpetajate poolt soovitatud muusikalid keskkooliõpilastele

Anthony Thompson

Kooli teatriprogramm püüab pidevalt end täiendada ja anda algajatele näitlejatele võimaluse end väljendada. Keskkooliõpilased võivad olla vastumeelsed näitlejad, kes lõpuks teevad seda, sest see on midagi, mida nad tõeliselt armastavad. Draamaõpetajana tegutsemine võib olla veidi hirmutav ülesanne, arvestades, et sinu õlgadel on omamoodi palju.

Õnneks oleme koostanud nimekirja 15 muusikali, mis on täis armastatud muusikat, muusikalist stsenaariumi ja tugevat interaktsiooni tegelaste vahel. Nautige seda nimekirja 15 muusikali kohta, mis on mõeldud keskkooliõpilastele!

1. Konks

Hook on ideaalne muusikal, mis on täis nii palju erinevaid moraali ja õpetusi. See fantastiline muusikal paneb kirglikud õpilased levitama positiivsust kogu teie koolis. Mitte ainult õpilaste, vaid ka lapsevanemate seas!

Vaata ka: 20 kasulikku ajurünnaku tegevust

Kogu selle muusikali jooksul näeme erinevaid aspekte armukadedusest, eneseotsingutest ja kõige ilmsemast tõsiasjast, et rohkem kui üks juht võib olla väga kasulik. Need kõik on olukorrad, millega meie õpilased tänapäeva koolikeskkonnas kokku puutuvad.

2. Singin' in the Rain

Ideaalne muusikal, mis õpetab teie õpilastele teemasid, mida nad kannavad endaga kaasas kogu oma kesk- ja keskkooliaja jooksul. See imearmas muusikal on täis kaasaegset muusikat, mida teie õpilased armastavad laulda ja näidata oma tantsuoskusi.

Keskendub erinevatele aspektidele filmiäri, "Laulmine vihmas", "Singin' in the Rain paneb teie keskkooliõpilased tundma end tõsiste draamaõpilastena. Selle muusikali ette võtmine on suur asi, kuid kasutades oma draamaõpetaja teadmisi, levitage oma õpilastele armastust ja haridust, mida võib leida kogu selle muusikali jooksul.

3. The Greatest Show

Reisietendused on kahtlemata minevik, kuid tänapäeva muusikalides on need muutunud üha populaarsemaks. Teie draamaõpilastele meeldib see spinoff "Greatest Showman". Tutvustatakse uut lugu, kuid sama kergekaaluline lugu, mida teie õpilased armastavad jutustada.

Vaata ka: 20 lõbusat lugemistegevust keskkooliõpilastele

See näidend sobib ideaalselt esmakordselt näitlejatele, sest selle lavastuse vahendid on olemas. Sellest saab üks neist populaarsetest muusikalidest, mida õpilased aastate pärast paluvad esitada!

4. Me kohtume uuesti

Keskkooli muusikalid on eriline koht haridusele, pakkudes õpilastele teistsugust vaatenurka oma kultuuridele, ajaloole ja palju muule. See on ideaalne muusikal, et õpetada õpilastele sõda ja selle erinevaid aspekte, kuidas see võib mõjutada igas vanuses inimesi.

Me kohtume uuesti aitab õpilastel visualiseerida täiesti teistsugust maailma osa, kui nad on harjunud. See on üks neist juunioride muusikalidest, mis puudutab teie südant ja hoiab teid kogu etenduse vältel istmel.

5. Ükskord sellel saarel Jr.

Once on this Island Jr. on ilus ja täiuslik muusikal, et edastada sõnumeid, mis on meie õpilaste õpetamisel tänapäeval väga olulised. Kooliõpilased õpetavad selle muusikali sõnumit innukalt oma eakaaslastele.

Selles vanuses õpilastele juhtivate rollide andmine aitab neil arendada erinevaid oskusi. Kasutades sellist näidendit, et õpetada mitte ainult keskkooliõpilastele, vaid ka teie põhikooliõpilastele, kui oluline ja väärtuslik on see, kuidas me kohtleme eri rassidest inimesi. Kasutage seda õpilaste etendust suurepärase õppetunni läbiviimiseks.

6. Kaunitar ja koletis

Kaunitar ja koletis on üks neist klassikalistest muusikalidest, mida kõikide põlvkondade õpilased saavad õppida hindama. See on ideaalne muusikal keskkooliõpilastele, kes hakkavad muutuma ja iseendaks kasvama.

Kasutades õpilastele muusikali, mis õpetab pigem sisemiste omaduste kui välise ilu tähtsust, ehitad sa tugeva aluse nende maailmavaatele. Igivana lugu, mille integreerimist oma kooli teatriosakonda sa ei kahetse kunagi.

7. Mary Poppins Jr.

Mary Poppins on olnud rahvast köitev lavastus juba aegade algusest peale. Selle kaasamine teie järgmisesse keskkooli lavastusse paneb nii õpilased kui ka lapsevanemad veel kordi ja kordi nõudma. Selliseid klassikalisi muusikalid on mitte ainult lihtne ehitada rekvisiite, vaid panevad ka teie õpilased oma repliike ikka ja jälle õppima.

Kuna keskkooliõpilased arenevad, on oluline neile pidevalt meelde tuletada positiivsuse tähtsust. Meie kallid Mary Poppins on ideaalne muusikal, et levitada positiivsust kõigile, näidates, et igas olukorras on midagi head.

8. Breaking Bad: The Middle School Musical

Keskkooliõpilasi võib mõnikord olla raske seostada ja kaasata draamatunnis. Kasutage koolimuusikali, millega nad armastavad tegeleda ja mille üle naerda. Oluline on leida midagi, mis huvitab kõiki teie õpilasi. Breaking Bad: The Middle School Musical on ideaalne muusikal, et kaasata ja lõbutseda oma õpilastega.

9. Poisid ja nukud

Tugevate naisrollidega muusikateatri lavastus annab teie õpilastele teistsuguse vaate romantilisest komöödiast. Jälgides puritaanlikku naisterahvast, kes armub hasartmängurisse, näeme armastuse, elu ja pühendumuse erinevaid aspekte. Jälgige oma õpilaste teekonda läbi nende ambitsioonide, nutikuse ja isetehtud õnne.

10. Addamsi perekond

Üks neist koolimuusikalidest, mida kõik klassid naudivad vaadata ja milles mängida. Ideaalne muusikal igasse teatriprogrammi. Keskkooliõpilastele meeldib seda lõbusat, veidrat muusikali oma eakaaslastele esitada. Kasutage õpilaste rekvisiite, et levitada erilist sõnumit enesearusaamisest ja armastusest oma veidra, õudse või lihtsalt igatahes veidra enese vastu.

11. Moana Jr.

Meie keskkooliõpilaste kannatlikkuse arendamine on sama oluline kui nende akadeemiline õpe. Laske oma teatriprogrammis levitada erinevaid teadmisi ja moraali läbi Moana episoodilise loo. Teie õpilased ei armasta mitte ainult kõiki laule kaasa laulda, vaid naudivad ka lastesõbralikke stsenaariume, millega nad saavad end siduda.

Fantastiliste lavastustega, mida on nii lõbus teha kui ka veelgi meeldivam esietendusõhtul, ei saa selle näidendiga midagi valesti teha. See on ideaalne muusikal koolile, mille teatriprogramm on täis andekaid õpilasi, kes armastavad laulda ja tantsida.

12. Stuart Little

Draamateatriõpilastele meeldib absoluutselt mängida ühte oma lapsepõlve lemmikfilmi. Kui nad pole seda filmi kunagi näinud, on see suurepärane sissejuhatus, et neid selle muusikali esitamisest innustada. See muusikateatritükk, milles on erinevaid vanusele vastavaid rolle, sobib suurepäraselt nii koomilise stsenaariumi kui ka südantsoojendava etenduse jaoks.

Stuart Little on ideaalne muusikal, mida saab kasutada sallivuse ja aktsepteerimise õpetamiseks. Valmistab teie kirglikke õpilasi ette nende tulevikuks ning aitab neil õppida armastama muusikateatrit.

13. See on test

See on test on kergesti toetatav ja eelarvesõbralik imearmas muusikal, mida teie kirglikud õpilased armastavad. Olenemata sellest, kas teie teatriprogrammi eelarve on sel aastal pisut madal või soovite lihtsalt kulusid vähendada, ei pea te selles ligipääsetavas loos pettuma.

14. Holka Polka

Holka Polka on lõbus ja kaasahaarav Broadway juunioride näidend, mida teie draamaõpilased armastavad. Kasutades kirjanduslikke tegelasi, mida teie õpilased tunnevad ja armastavad, viige oma publik selle muinasjutu müsteeriumiga reisile. Olenemata sellest, kas teie õpilased on esmakordselt näitlejad või hooaja profid, selles armsas muusikalis on koht kõigile.

15. Lumivalgeke ja seitse Kachu

Lihtne versioon Lumivalgekest, millega teie K-9 klasside õpilased on täiesti hõivatud. Võimalus seostuda looga, kuid samas näha erinevaid armsaid loomarolle on väga ahvatlev. Meeldiva muusika ja ikooniliste tegelastega täidetud muusikal saab peagi teie ja teie õpilaste üheks lemmikmuusikaliks.

Anthony Thompson

Anthony Thompson on kogenud hariduskonsultant, kellel on üle 15-aastane kogemus õpetamise ja õppimise valdkonnas. Ta on spetsialiseerunud dünaamiliste ja uuenduslike õpikeskkondade loomisele, mis toetavad diferentseeritud õpet ja kaasavad õpilasi tähendusrikkal viisil. Anthony on töötanud mitmesuguste õppijatega, alates algklassiõpilastest kuni täiskasvanud õppijateni, ning on kirglik võrdõiguslikkuse ja haridusse kaasamise vastu. Tal on Berkeley California ülikooli magistrikraad hariduses ning ta on diplomeeritud õpetaja ja juhendaja. Lisaks konsultanditööle on Anthony innukas blogija ja jagab oma teadmisi Teaching Expertise ajaveebis, kus ta arutleb paljudel õpetamise ja kasvatusega seotud teemadel.