25 jautras un izglītojošas Flashcard spēles bērniem

 25 jautras un izglītojošas Flashcard spēles bērniem

Anthony Thompson

Neatkarīgi no tā, vai jūs mācāt skolēniem, kam mācībvaloda ir dzimtā valoda, vai skolēniem, kam dzimtā valoda ir dzimtā, jums būs nepieciešamas flashcards. Ja jūs iegādājaties kartes vairumā, tas palīdzēs gan jums, gan jūsu klasei.

Ir dažādas populāras spēles, kuras var spēlēt un vienkārši izveidot ar flashcard klases nodarbībām. Šeit ir saraksts ar mūsu skolotāju ekspertu 25 iecienītākajām flashcard spēlēm!

1. Darbības vārds Būt Gramatikas vingrinājumi

Skatīt šo ziņu Instagram

A post shared by Runā N' Play (@speaknplay94)

Flashcards ir bijusi liela gramatikas stundu sastāvdaļa jau kopš pirmsākumiem. Izmantojot jebkura veida krāsainu papīru, konstruktoru papīru vai vienkārši parastu papīru, var izveidot šo aktīvo spēli. Aiciniet skolēnus skriet un pieskaņot pareizo darbības vārdu un vietniekvārdu. Izveidojiet divas dažādas spēles un aiciniet skolēnus sacensties!

2. Galvas saites

Skatīt šo ziņu Instagram

A post shared by Alea (@learnwithalea)

Šo jautro ģimenes spēli var viegli pārnest uz klasi. Izmantojiet to, lai runātu par dažādiem dzīvniekiem, aprakstītu vārdiņus un daudz ko citu! Izmantojiet kartīti ar attēlu vai vienkārši kartīti ar vārdu krājumu, un jūs varat vienkārši likt skolēniem pielīmēt to pie pie pieres vai no papīra lapiņas izgatavot galvassegu.

3. Atmiņa

Skatīt šo ziņu Instagram

A post shared by Brandy Nicole (@thebarefoothomeschoolingmom)

Ļoti klasiska spēle, ko mīl spēlēt ikviena mājsaimniecība, ir atmiņas spēle. Arī klasiskā zibatmiņu spēle klasē, šo spēli var viegli integrēt jebkuras mācību vienības plānā. Atkarībā no tā, kādā līmenī bērni ir, to var viegli izmantot kā vārdu krājuma atkārtošanas aktivitāti.

4. Aktivitātes kartes

Skatīt šo ziņu Instagram

A post shared by Runā N' Play (@speaknplay94)

Šī jautrā aktivitāte var pārvērst jebkuru iekštelpu pārtraukumu vai pārtraukuma laiku par nopietni muļķīgu laiku. Izmantojot attēlu zibatmiņas spēli ar zibatmiņām, kas liks visiem skolēniem celties un kustēties dažādos muļķīgos veidos.

5. Redzes vārdu kartītes

Zīmju vārdu flashcard spēles ir jautrs un noderīgs veids, kā iesaistīt jūsu jaunos skolēnus mācībās. Šīs aktivitātes. provocēs gan klausīšanās prasmes, gan jūsu skolēnu iegaumēšanas prasmes. Lai iegūtu pamatlīmeņa izpratni par redzes vārdu zināšanām.

6. Alfabēta kartītes

Izmantojiet šādas vienkāršas spēles, lai uzlabotu skolēnu alfabēta iegaumēšanas prasmes. Bērni būs sajūsmā, kad viņi izvēlēsies pareizo burtnīcu un uzvarēs! Izmantojiet spēļu palīgrīkus, lai palīdzētu jums izgatavot alfabēta burtnīcas un izmantot tās dažādās aktivitātēs!

7. Zivju bļodu skaitīšana

Šī jautrā spēle liks skolēniem justies ļoti aizrautīgiem matemātikas centru laikā. Izmantojiet skaitļu karti ar zibatmiņas attēlu karti, lai parādītu, cik daudz zivju peld akvārijā. Šī ir patstāvīga spēle, kuru var viegli izspēlēt un glabāt klasē.

8. Summa, starpība, reizinājums, reizinājums, kvantients

Novietojiet uz grīdas zibatmiņas kartītes un palūdziet skolēniem mest divus pupiņu maisus. Pēc tam metiet trešo, lai atrastu matemātisko atbildi attiecīgajiem skaitļiem. Šī spēle darbībā būs daudz spraigāka, nekā šķiet. Padariet to par sacensībām, izmantojot lielos skaitļus, lai noskaidrotu, kura komanda pirmā var atrast pareizo atbildi!

9. Go Fish Math Style

Super jautrās makšķerēšanas spēles ir visdažādākās. Šī jautrā matemātikas saskaņošanas spēle ir ideāli piemērota skolēniem. Klasiskās kāršu spēles paveids, ko skolēniem patiks spēlēt. Pievienojiet to savam jautro karšu spēļu sarakstam, kuras jūsu bērni var spēlēt jebkurā laikā.

10. Vai jūs labprātāk

Vai tu labprātāk ir populāra spēle mūsu skolēnu vidū, un viņi to labprāt spēlēs. Neatkarīgi no tā, vai jums ir kāda metode, piemēram, laipnības mācīšana, vai arī vēlaties, lai spēle būtu jautra un muļķīga, visu vecumu skolēni to labprāt spēlēs!

Skatīt arī: 22 virsmas laukuma aktivitātes vidusskolēniem

11. ESL klases spēle

Jūsu skolēniem šī spēle noteikti patiks! Iepazīstināt ar valodu, izmantojot kartītes ar attēliem, un pēc tam izmantot tās kā tic tac toe tāfeli ir lielisks veids, kā izmantot mazāk resursu, bet panākt lielāku skolēnu iesaisti!

12. Vai esat kādreiz?

Skatīt šo ziņu Instagram

A post shared by İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji (@bodrumdogakolej)

Šo spēli ir viegli spēlēt ikvienam, pat ar ierobežotiem resursiem. Vienkārši izdrukājiet attēlu uz papīra lapas, un bums, un jums ir gatavas zibatmiņas kartes! Ļaujiet skolēniem uzdot viens otram jautājumus, kas ir saistīti ar jūsu stundām vai vienkārši ar sociālo un emocionālo attīstību!

13. Muzikālās zibatmiņas kartes

Skatīt šo ziņu Instagram

A post shared by Gabi Morale (@younglearnersideas)

Šī ir vēl viena skolēnu klasiskās iecienītākās; muzikālo krēslu versija. Tikai ar mazāku vilšanos, kad skolēni izkāpj. Spēlējiet jautru mūziku, kas skolēniem patīk, un vērojiet, kā viņi dejo pa apli un priecājas, kad ar lepnumu nolasa vārdus, uz kuriem viņi piezemējas!

14. Stāstījuma veidošana

Skatīt šo ziņu Instagram

A post shared by Shruthi Nayak (@shruthi.talktome)

Skatīt arī: 20 jautras spēles bērniem, kurās var spēlēt, lai apgūtu matemātiku

Pārbaudiet šo aizraujošo spēli, kas skolēniem ļaus iemācīties stāstīt, izmantojot zibatmiņas kartītes. Sāciet ar mazām kartītēm un izdomājiet stāstus par zibatmiņas kartīti, un pamazām pievienojiet vairāk kartīšu. Drīz vien skolēni varēs izdomāt pilnvērtīgus stāstus. Viņiem patiks izmantot savu iztēli!

15. Pictionary

Pictionary var spēlēt ar gandrīz jebkuru vārdu krājuma vārdu sarakstu. Izmantojot vārdu krājuma vārdu sarakstu, izveidojiet kartītes, samaisiet tās un palūdziet skolēniem izvēlēties kartīti, pēc tam uzzīmējiet vārdu uz papīra, lai cits skolēns vai skolēnu komanda uzmin vārdu!

16. Pretstatus Flashcard

Skatīt šo ziņu Instagram

A post shared by Play with Nina (@playwithnina)

Skolēniem var būt sarežģīti pilnībā izprast pretstatus. Izmantojiet šādas jautras kartītes, lai viegli palīdzētu skolēniem saprast. Izmantojiet tās arī, lai novērtētu un iejauktos skolēnu darbā, pirms viņiem tiek sniegts formālāks vērtējums. Izmantojot attēlu kartīšu pārus, skolēni var salīdzināt ar pretstatiem.

17. Flashcards makšķerēšana

Skatīt šo ziņu Instagram

A post shared by آموزشگاه زبان سارينا(اقدسيه) (@sarina_institute)

Neatkarīgi no tā, vai šī spēle kļūs par jūsu skolēna iecienītāko alfabēta zvejas spēli, vārdu krājuma zvejas spēli vai attēlu zvejas spēli, tā noteikti būs jautra! To ir arī ļoti viegli izveidot, izmantojot mājsaimniecības priekšmetus, piemēram, papīra dvieļu ruļļus un auklas!

18. Lielāks par vai mazāks par

Spēle, kuru var viegli spēlēt gan ar spēļu kartēm, gan ar zibatmiņām. Spēle "lielāks par" vai "mazāks par" padarīs jautru jebkuru matemātikas stundu. Neatkarīgi no tā, vai tas notiek matemātikas centra laikā vai kā visas klases aktivitāte, skolēni labprāt spēlēs.

19. Laminēšanas stacija

Laminēšana ir burtiski skolotāja labākais draugs. Neatkarīgi no tā, vai jūs laminējat kaut ko gaidāmajai mācību stundai, vai jums ir kaut kas gadiem gatavots, laminēšana ir ļoti svarīga, lai saglabātu to drošībā. Līdztekus saglabāšanai laminēšana pārvērš jūsu aktivitātes par sausās līmes tāfelēm! Izmantojiet šo metodi, lai izveidotu zibatmiņas kartes, ko var izmantot jebkam!

20. Kas iztrūkst?

Skolēnu iegaumēšanas un atpazīšanas uzlabošana ir viens no svarīgākajiem aspektiem, izmantojot zibatmiņas kartītes klasē. Jebkura vecuma skolēniem, kuri apgūst ESL, nopietna uzmanība jāpievērš spēlei "What's Missing?" Izmantojot mācību stundas plāna vārdnīcas vārdus, izmantojiet šo zibatmiņu spēli, lai novērtētu un praktizētu skolēnu mācīšanos.

Uzzināt vairāk: ESL bērnu spēles

21. Lec un saki

Jump and say ir aizraujoša vārdu krājuma spēle ESL skolēniem un pat skolēniem, kuri nav ESL skolēni un kuriem vienkārši nepieciešama papildu palīdzība iegaumēšanā vai pareizrakstībā. Skolēniem šī spēle patiks, jo tā ir ne tikai izglītojoša, bet arī ļoti aktīva.

22. Flippity Flash Cards

Flippity ir super jautra tīmekļa vietne, kas ir lielisks veids, kā integrēt klasē. Šī. Vietne ir piepildīta ar dažādām flashcard spēlēm, kas ir lieliski piemērotas skolēniem, kuri piedalās tālmācībā, bet kuriem joprojām ir nepieciešamas priekšrocības, ko sniedz flashcards izmantošana.

23. DIY klases Jeopardy tāfele

Flashcards tiek pastāvīgi izmantoti dažādiem pārskatīšanas spēles. Jeopardy noteikti ir klasiska spēle visā pamatskolā un vidusskolā. Izgatavojot tāfeli no flashcards (laminēt tos!!), jūs ietaupīsiet jums tonnu laika un būs arī super aizraujoša, kad tas izpaužas ārā!

24. Flashcard stāsti

Dažādu kartīšu komplektu izmantošana, lai liktu skolēniem veidot savus stāstus, ir aktivitāte, kas skolēniem noteikti patiks. Sadarbojoties cits ar citu, skolēni var rakstīt vai stāstīt savus stāstus, izmantojot tās kartītes, kuras viņiem nejauši tika piešķirtas!

25. Slap!

Slap ir neapšaubāmi viena no labākajām spēlēm, ko var spēlēt ar zibatmiņām. To burtiski var spēlēt arī jebkurā klasē, jebkurā vietā. To ir tik vienkārši spēlēt, neatkarīgi no tā, vai jums ir mušu spārni, papīra dvieļu ruļļi vai vienkārši skolēnu rokas - šī spēle būs skolēnu iecienītākā. Izmantojiet to jebkurā mācību priekšmetā, vārdu krājuma pārskatīšanai vai matemātikas mācībām!

Anthony Thompson

Entonijs Tompsons ir pieredzējis izglītības konsultants ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi mācīšanas un mācīšanās jomā. Viņš specializējas dinamiskas un novatoriskas mācību vides izveidē, kas atbalsta diferencētu apmācību un iesaista studentus jēgpilnā veidā. Entonijs ir strādājis ar dažādu audzēkņu loku, sākot no pamatskolas skolēniem līdz pieaugušajiem, un viņš aizraujas ar vienlīdzību un iekļaušanu izglītībā. Viņam ir maģistra grāds izglītībā Kalifornijas Universitātē Bērklijā, kā arī sertificēts skolotājs un apmācības treneris. Papildus savam konsultanta darbam Entonijs ir dedzīgs emuāru autors un dalās savās atziņās emuārā Teaching Expertise, kur viņš apspriež plašu ar mācīšanu un izglītību saistītu tēmu loku.